Вимоги до шкільної дошки

Вимоги до шкільної дошки

Поверхня дошки під крейду. Антиблікова поверхня темно-зеленого кольору з магнітними властивостями. Це дозволить бачити інформацію з будь-якого місця в класі, а магнітні властивості дошки дають змогу використовувати додатковий наочний матеріал.

Поверхня дошки під маркер. Антиблікова поверхня білого кольору з магнітними властивостями. Таку дошку можна використовувати як екран для проектора.

Комбіновані поверхні. В одній дошці можуть поєднуватися поверхні для написання крейдою та маркером.

Розкреслена дошка зручна для навчання дітей молодших класів. Обираючи таку дошку, віддавайте перевагу лазерному розкреслюванню. Ця технологія дає змогу зберігати захисний шар металу, запобігаючи завчасній корозії. Тільки розкреслювання лазером не зменшує строк служби дощок.

Посилена металом зворотня частина дошки. Більш міцна конструкція дошки не повторюватиме можливі недоліки стіни.

Профіль дошки. Якщо ви обрали алюмінієвий профіль, зверніть увагу на те, чи анодований він. Якщо обрали дерев’яний профіль, пересвідчіться що він оброблений спеціальним маслом. Таким чином дерев’яний профіль набуде вологостійких та антигрибкових властивостей.

Обираючи п’ятиповерхневу шкільну дошку, зверніть увагу на відстань між стулками. Вона має бути 15 мм, для зручності їх відкриття.

Поличка для аксесуарів. Якщо ви обрали крейдову або комбіновану шкільну дошку, її поличка повинна бути на всю ширину дошки (або її центральної частини, в разі вибору п’ятиповерхневої дошки). Ширина самої полички не менш 5 см. Саме така поличка є місткою для шкільних аксесуарів, та запобігатиме осипанню крейди на підлогу.

Монтажний комплект та інструкція з встановлення дошки. У комплектацію дошки обов’язково повинні входити повний монтажний комплект та інструкція з встановлення дошки. П’ятиповерхнева дошка повинна мати не менше 4-ьох точок кріплення (2 основні — це гачки які вкручуються в стіну на певну глибину й 2 саморіза, які йдуть крізь кути центральної частини дошки).

Упаковка шкільної дошки повинна забезпечувати цілісність товару та мати усі необхідні позначки та вимоги, що до її перевезення та збереження.

При купівлі шкільної дошки треба звертати увагу на наявність:

  • сертифікату відповідності ГОСТ 20064-86

  • висновку державної санітарно — епідеміологічної експертизи

  • гарантії (від 1 року)

Згідно ГОСТу 20064-86 дошка для класу має бути темно-зеленого кольору, що відповідає євростандарту. Її поверхня — матова, антивідблискувальна, з нормальним “коефіцієнтом тертя”. Термін експлуатації такої дошки становить від 5 до 25 років.

Сертифікати Компанії ТСО

       

 

Перейти к верхней панели