Компанія ТСО зробила подарунок до дня Святого Миколая «Харківському спеціальному навчально-виховному комплексу № 7»

Компанія ТСО зробила подарунок до дня Святого Миколая «Харківському спеціальному навчально-виховному комплексу № 7»

Ця школа була створена в 1949 році на базі 134 середньої школи у м. Харкові. А поруч був збудован новий спеціалізований інтернат. Це була перша школа для дітей з важкими порушеннями мови. Тисячі дітей у цих стінах подолали свої страхи, змогли соціалізуватися, знайти своє місце в житті.
З того часу пройшло 65 років. За активної участі педагогічного колективу та небайдужих батьків, школа як і раніше існує, але її будівля, також як і людина, зношується, вимагаючи оновлення і ремонту.
Батьки два роки тому зробили своїми силами ремонт у класі (полагодили стелі, стіни, вікна та двері). Але, на жаль, клас дуже маленький — 12 учнів. Деякі з них із малозабеспечених сімей або взагалі позбавлені батьківського піклування. Тому заміна шкільної дошки була класу не під силу. Ми подарували учням цієї школи нову сучасну п’ятиповерхневу дошку з лазерним розкресленням. Сподіваємось, що тепер навчання буде більш комфортним та приємним.

 

— Фірма «ТСО» завітала до закладу з подарунком до Дня Святого Миколая. Працівники фірми подарували і встановили класну дошку дітям 8-А класу. Адміністрація школи висловила подяку за благодійну допомогу директору фірми Ткаченко Т. Ліпейко Вікторія Федорівна, голова ради школи. 18.12.15. 

Перейти к верхней панели