Особливості металополімерних та металокерамічних дощок

Особливості металополімерних та металокерамічних дощок

Якісна та довговічна дошка — це основний та найважливіший атрибут кожного класу або аудиторії. При виборі шкільних (аудиторних) дощок можна помітити, наскільки широкий їх асортимент. Щоб зробити правильний вибір, потрібно отримати повну інформацію про їх основні особливості та відмінності. До них відноситься: розмір шкільних дощок, кількість робочих поверхонь, їх колір, тип профілю і матеріал, з якого вони виготовлені.

Поговоримо про такий важливий параметр, як покриття шкільних (аудиторних) дощок. Зараз на ринку існує два основних типи матеріалу для виробництва дощок — металополімер та металокераміка. Розберемося, чим вони відрізняються один від одного, і які переваги є у кожного з них.

Металополімерні дошки виготовляють шляхом нанесення на оцинкований лист металу полімерного покриття та їх подальшого спільного запікання. Результатом такої реакції є матеріал для виробництва шкільних (аудиторних) дощок — як крейдових, так і маркерних. Він відрізняється середніми показниками зносостійкості і міцності, а також має антикорозійні властивості.

Переваги металополімерних дощок:
— Крейдові металополімерні дошки мають темно-зелений або чорний колір. Їх поверхня матова та бархатиста на дотик. На неї легко лягає крейда, написане не відсвічує і добре видно навіть з останньої парти. Крейду легко стерти як сухою, так і вологою тканиною, не залишаючи білих слідів.
— Маркерні металополімерні дошки мають білий колір. Їх поверхня глянсова, з антибліковим покриттям. Для написання на ній застосовують сухостираємі маркери з позначкою «white board» (для білої або маркерної дошки). Для їх стирання підходять: спеціальні сухостираємі губки, серветки з мікрофібри або волога тканина. Крім того, маркерну поверхню можна використовувати для проектування зображень.
— Магнітні властивості (для магнітів всіх типів).
— Можливість нанесення розкреслювання будь-якого типу: клітинка, лінія, коса, текст, логотипи тощо. При застосуванні даної технології використовують спеціальний лазер, який проникає в шар полімерного покриття, не пошкоджуючи при цьому метал. Розкреслена поверхня відрізняється контрастністю ліній, які не стираються протягом всього терміну експлуатації шкільних (аудиторних) дощок.
— Стійкість до стирання та тривалий термін експлуатації (рекомендовано — 10 років).
Металополімерні дошки — це відмінний варіант для школи, здатний прослужити учням з першого по останній клас!

Металокерамічні дошки виготовляють шляхом сплаву металу з керамікою, у результаті чого виходить надміцний матеріал для виробництва шкільних (аудиторних) дощок — як крейдових, так і маркерних. Він відрізняється високими показниками зносостійкості та володіє антикорозійними властивостями. Такі дошки — це новий ступінь надійності та довговічності.

Переваги металокерамічного покриття:
— Однорідна поверхня, на яку ідеально лягає крейда, забезпечуючи досить контрастне відображення інформації.
— Матові властивості поверхні, що виключають появу відблисків від сонця та внутрішнього освітлення.
— Висока зносостійкість поверхні до ударів, подряпин та інших пошкоджень дозволяє зберігати колір та текстуру шкільних (аудиторних) дощок протягом усього терміну їх служби, який, за умови дотримання правил експлуатації, складає 25 років.
— Магнітні властивості (для магнітів всіх типів).
Металокерамічні дошки відмінно підходять для вищих навчальних закладів, фізико-математичних класів, технічних училищ.

Зробіть правильний вибір та вчиться із задоволенням!

Перейти к верхней панели