П’ятиповерхневі металокерамічні дошки

П’ятиповерхневі металокерамічні дошки

by Юлия Михалина, 2 марта, 2017

Спеціально для вищих навчальних закладів Компанія ТСО пропонує пятиповерхневі дошки з металокераміки, яка на сьогоднішній день є найбільш зносостійким і надміцним матеріалом для виробництва навчальних дощок.

Металокерамічна поверхня відрізняється високими показниками надійності та довговічності, а також володіє антикорозійними властивостями. Вона стійка до ударів, подряпин та інших зовнішніх пошкоджень. При правильній експлуатації термін служби поверхні дощок складає 25 років.

Стандартні розміри пятиповерхневих дощок: 3х1м і 4х1м. Їх робоча поверхня має темно-зелений колір. Антиблікові властивості дозволяють бачити написане на дошці з будь-якого місця аудиторії чи класу. До особливостей дощок також відносяться магнітні властивості, що дозволяють кріпити на поверхню наочний матеріал.

Інші особливості металокерамічних дошок від Компанії ТСО:

  • Основа таких дощок цілісна, міцна, додатково посилена металом, який повністю закриває всю задню частину дошки та запобігає деформації виробу.

  • Дошки будь-яких розмірів окантовані по всьому периметру алюмінієвим профілем шириною 15 мм.

  • Кути дощок захищені спеціальними пластиковими накладками.

  • По всій довжині центральної частини дошка оснащена крейдозбірником.

  • До будь-якої металокерамічної дошки може бути застосована унікальна технологія лазерного розкреслювання. Поверхню дошки можна розкреслити у клітку або лінію для зручності написання, а також нанести на неї текст чи рисунок за індивідуальним замовленням.

Перейти к верхней панели