Невід'ємним принципом роботи Компанії ТСО є соціальна відповідальність

перед суспільством і державою, перед нашими співробітниками, клієнтами та партнерами.

Відповідальність перед клієнтами.

Чесно і прозоро працюємо з Клієнтами, неухильно дотримуємося взятих на себе зобов’язань. Ми прагнемо, щоб усі продукти і послуги відповідали певним стандартам якості.

Відповідальність перед співробітниками

Найважливішими інвестиціями в розвиток і стабільність нашої компанії є інвестиції у власний персонал. Ми розглядаємо працівників компанії як її рушійну силу, тому створюємо нові робочі місця та надаємо гідні умови праці.

Особлива увага приділяється розвитку співробітників. У компанії діють програми навчання персоналу, що сприяють удосконаленню професійних та особистих навичок.

Ми допомагаємо людям розкрити свій потенціал і досягти своїх цілей.

Відповідальність перед партнерами.

У Компанії ТСО ведення бізнесу базується на принципах чесності, відповідальності та прозорості з дотриманням законодавства і загальноприйнятих норм бізнесу та етики. Ми дотримуємось партнерських відносин, побудованих на довірі, добропорядності, чесності, почутті обов’язку та вмінні тримати своє слово.

Благодійність

Важливою складовою соціальної відповідальності є благодійність. Ми даруємо шкільні дошки тим закладам України, які найбільше потребують оновлення технічних засобів навчання.

Про такі заклади ви можете повідомити нам на e-mail: tso.company@gmail.com.

Надсилайте фотографії дощок, що потребують оновлення та детальну інформацію про заклад. Обов`язково вказуйте прізвище та ім’я контактної особи, її номер телефону та електронну пошту для зворотнього зв`язку.

Підтримка державних шкіл.

В рамках підтримки програми українських державних шкіл, ми проводимо творчий конкурс «Крейдою на дошці». Кожного місяця школярі малюють картинку певної тематики та приймають участь у розіграші шкільних дощок. Школярі будь-якого віку мають можливість отримати дошку для класу за свої старання.

Компанія щодня працює над тим, щоб змінювати життя людей на краще, щедро розділяючи свої успіхи з спільнотою всієї України. Вся діяльність в сфері соціальної відповідальності підпорядкована одній меті: щасливий клієнт, задоволений працівник, багата і мирна Україна.

ВІДГУКИ

Перейти к верхней панели