Хто ми такі. Які наші цінності. Яких ми набираємо людей. Чому до нас складно потрапити. І чи є у нас плинність кадрів.

Ми виробнича компанія, яка стрімко зростає і розвивається. Ми — компанія, яка завжди шукає ідеї і можливості щодо поліпшення й оптимізації виробництва, постійного підвищення якості продукції, що випускається, розробки інноваційної продукції.

Компанія — лідер своєї галузі, ми завжди на крок попереду потреб ринку. І в цій якості ми задаємо стандарти в галузі.

Двері нашої компанії завжди відкриті для фахівців, професіоналів своєї справи, людей, які бажають навчатися, розвиватися, проявляти свої таланти та реалізовувати свій потенціал, людей кмітливих та креативних, людей, які люблять як сам процес праці, так і отриманний результат. Ми шукаємо людей, які знають собі ціну, не бояться претендувати на більше і привносити свою цінність в діяльність компанії на користь наших клієнтів.

В силу того, що швидкість розвитку компанії випереджає швидкість пошуку і підбору робочого персоналу, у нас йде постійний найм співробітників. У нас завжди відкриті вакансії для різних напрямків.

За роки свого існування наша компанії сформувала власну культуру цінностей команди, в якій ми культивуємо командний стиль роботи, згуртованість колективу, толерантність та взаєморозуміння, підтримку та взаємовиручку. Це воістину командний стиль роботи на загальний результат з оцінкою кожного і його внесок в нашу діяльність.

У нашій компанії категорично не вітається алкоголь та інші шкідливі звички. Ми не сприймаємо обману та підтасовки робочих результатів. Люди, що не поважають колектив, халатно відносяться до роботи, схильні до спотворення інформації й ухилення від робочих обов’язків, не затримуються в нашому колективі. Ці якості неприпустимі і не вписуються в нашу культуру.

У нас є плинність кадрів, від нас йде якийсь відсоток людей. Це правда. Але це маленький % і в основному це ті, хто прагне виправдати свої косяки, такі як: був спійманий на крадіжці, обмані, п’є, або підставив своїх колег, тому що не вийшов на роботу після хорошої гулянки. Такий % людей є в будь-якої компанії. І він, як правило, невеликий.

В нашій команді ми бачимо відповідальних порядних людей, як професіоналів з досвідом роботи, так і відкритих, здатних до навчання, молодих людей, амбітних, які прагнуть до високої заробітної плати в обмін на якісну роботу, якою можна пишатися, роботу, яка приносить результат і користь майбутньому поколінню. Ми цінуємо повагу і толерантність в колективі, порядність, акуратність в роботі, конструктивний склад розуму, ідейність та позитивний погляд на життя. Ми гідно оцінюємо здібності, можливості і внесок кожного учасника нашої команди в розвитку компанії.

Якщо Вам імпонують цінності нашої компанії і Ви готові разом з нами рости й розвиватися, ділитися своїм досвідом, ідеями і працею, вкладати свій внесок в те, що робить наша команда — чекаємо Ваші резюме і Вас на співбесіді. У Вас є шанс бути в команді лідерів ринку, в команді переможців, в нашому крутому колективі!

Перейти к верхней панели