Як користуватися маркерною дошкою?

Як користуватися маркерною дошкою?

Маркерна магнітна дошка здобула велику популярність завдяки своїй функціональності. Її можна використовувати для навчання в школах та інших навчальних закладах, у якості інформаційного стенда або класного куточка, а також для проведення презентацій в офісі.

На ній можна писати та малювати маркерами, кріпити будь-яку інформацію за допомогою магнітів та проектувати зображення. Все це робить процес навчання зручним, зрозумілим і цікавим. Крім того, магнітно-маркерна дошка виглядає сучасно та чудово доповнює інтер’єр приміщення.

Робоча поверхня маркерних дощок є металополімерною. Цей матеріал виготовляють шляхом нанесення білого полімерного покриття на оцинкований лист та їх подальшого сумісного запікання. Результатом такої реакції є міцний метал, глянсовий та гладкий на дотик, який має антикорозійні властивості.

Аксесуари для магнітно-маркерних дощок

Для написання на поверхні таких дощок потрібно використовувати спеціальні сухостираємі маркери з позначкою «white board» (для білої або маркерної дошки). Колір маркерів може бути як чорним, так і іншого яскравого кольору. Біла поверхня дошки забезпечує контрастне відображення тексту та схем.

Для використання магнітних властивостей поверхні підійдуть стандартні кольорові магніти. З їх допомогою на дошці можна розміщувати додатковий матеріал. Крім того, деякі аксесуари для маркерних дошок мають вбудовану магнітну стрічку. Наприклад, маркеротримач або губка для стирання маркера. Це дозволяє розміщувати їх прямо на дошці, у будь-якому зручному місці.

Чим стирати маркер?

Для стирання маркера з поверхні дошки потрібно використовувати спеціальну сухостираєму губку, серветку з мікрофібри або вологу тканину. У якості додаткових засобів по догляду за маркерною дошкою можна використовувати спеціальний спрей, який сприяє ефективному і швидкому очищенню поверхні та має антистатичні властивості.

Увага! Використовуйте для маркерних магнітних дошок тільки спеціальні маркери «white board» для сухого стирання замість звичайних перманентних або фломастерів.

Як видалити з поверхні перманентний маркер?

Спосіб 1. Візьміть сухостираємий маркер, який спеціально призначений для письма на маркерній дошці. Нанесіть його поверх ліній перманентного маркера, а потім зітріть все це губкою.
Спосіб 2. Скористайтеся засобом для очищення маркерних дошок. Необхідно змочити їм тканину та витерти поверхню дошки.

Спосіб 3. Візьміть спирт або миючий засіб, який містить його у своєму складі. Нанесіть його на ватний диск та зітріть написане.

Увага! Ні в якому разі не можна використовувати для очищення дошки металеві щітки або наждачний папір — вони ушкоджують поверхню, залишаючи подряпини.
Запам’ятайте ці прості принципи догляду за маркерною дошкою, та вона буде довго слугувати, допомагаючи в розвитку та навчанні!

Перейти к верхней панели