Як обрати шкільну дошку?

Як обрати шкільну дошку?

Важко переоцінити значення шкільної дошки у процесі навчання. Перший крок до оновлення класу — це вибір якісної, сучасної та надійної дошки. Щоб обрати серед великого асортименту найкращий варіант, потрібно знати головні особливості та відмінності шкільних дощок.

Кількість поверхонь дошки

Кількість робочих поверхонь однієї дошки може бути від 1 до 7. Таким чином одна дошка дає можливість поєднувати різні типи поверхонь та розміщувати значно більше інформації. Навіть невелика дошка може бути багатоповерхневою, що примножує її функціональність.

Категорії шкільних дощок:

одноповерхневі;

триповерхневі;

чотириповерхневі;

п’ятиповерхневі;

семиповерхневі.

        

Матеріал та надійність

Щоб обрати якісну дошку, звертайте увагу на її основу та поверхню. Надійні та міцні дошки посилені металом зі зворотнього боку та мають металополімерну або металокерамічну поверхню.

Процес виробництва металополімерних дощок полягає в нанесенні на оцинкований лист металу полімерного покриття та подальшого запікання. Металополімерна поверхня стійка до корозії та має антиблікові властивості. Вона стане чудовим варіантом для оновлення шкільного класу.

При виготовленні шкільних дощок для навчання також використовують надміцне металокерамічне покриття. Його створюють шляхом сплаву кераміки з металом. Шкільні дошки з металокерамічною поверхнею стійкі до зовнішніх пошкоджень. При дотриманні правил експлуатації термін служби таких дощок є практично нескінченним. Металокерамічні дошки також стійкі до корозії та мають антиблікові властивості. Це оптимальне рішення для вищих навчальних закладів, фізико-математичних класів, технічних училищ тощо.

Тип та колір поверхні

          

Поверхня дошки може бути крейдова або маркерна. Обидва типи поверхонь мають магнітні властивості, завдяки яким на дошку можна кріпити додаткову інформацію або аксесуари з магнітною стрічкою.

Крейдові дошки бувають темно-зелені та чорні.

Маркерна поверхня — білого кольору, призначена для написання кольоровими маркерами типу “whiteboard.

Вибір профілю поверхні

               

Обрамлення дошки додає завершеності та естетики. Асортимент профілю поверхні досить широкий:

Особливості конструкції

При виборі дошки зверніть увагу на елементи конструкції. Вони спрощують процес її використання.

Поличка для аксесуарів дозволяє тримати крейду або маркери під рукою. Ширина від 5 см робить поличку місткою та зручною. 

Захисні елементи на кутах роблять використання дошки безпечним та є доцільним доповненням дизайну.

Оптимальна відстань між зачиненими стулками дошки складає 15 мм.

Лазерне розкреслювання

Використання сучасних технологій здатне значно полегшити процес навчання. Один з прикладів — використання технології лазерного розкреслювання. Обрану крейдову або маркерну дошку можна розкреслити у “лінію”, “клітинку”, “косу”, “нотний стан”. Це дозволить писати на її поверхні більш рівно та впевнено.

При розкреслюванні лазером захисний шар дошки не пошкоджується, а лінії чіткі. Також можливе індивідуальне розкреслювання: таблиці, текст, логотип навчального закладу тощо. 

Ціни на лазерне розкреслювання — від 75 грн/1кв.м.

Перейти к верхней панели