ЯК ПОФАРБУВАТИ ШКІЛЬНУ ДОШКУ?

ЯК ПОФАРБУВАТИ ШКІЛЬНУ ДОШКУ?

by Юлия Михалина, 2 марта, 2017

Шкільна дошка — це вірний друг у навчанні, який допомагає цілим поколінням школярів отримувати знання. Кожен учень класу щодня взаємодіє зі шкільною дошкою, виходячи до неї відповідати або сидячи за партою. Тому дуже важливо, щоб поверхня дошки добре відображала написаний на ній матеріал.

За довгий термін служби шкільна дошка встигає «запоминить» так багато інформації: від перших літер до складних завдань. Якщо прийшов час оновити її робочу поверхню, то є два способи як швидко і ефективно дати їй нове життя:

1. Пофарбувати шкільну дошку фарбою Tikkurila зеленого кольору, яка призначена саме для таких цілей.

Перед нанесенням поверхню дошки обов’язково слід підготувати: видалити роздуті і злущуються шари старої фарби, пил, бруд, зачистити поверхню до матовості. Глибокі подряпини доцільно зашпаклювати. Після висихання зашкурити і, прибравши пил, покрити грунтовкою. Останній етап — це нанести фарбу в 1-2 шари з допомогою пензля. Через 24 години дошка готова до використання.

2. Покрити шкільну дошку грунтовкою Зебра ГФ-021 червоно-коричневого кольору (у кого стара дошка такого кольору).

Перед проведенням фарбувальних робіт поверхню дошки необхідно максимально очистити від старої фарби, пилу, бруду, зашліфувати та знежирити розчинником. Після висихання покрити дошку грунтовкою за допомогою поролонового валика. Досить навіть одного шару, щоб дошка придбала потрібний вид. Вже на наступний день дошка готова до застосування.

Обидва способи реставрації шкільної дошки досить трудомісткі та вимагають певних навичок у цій справі. Після виконаних процедур важливо, щоб поверхня дошки вийшла рівна матова, на неї добре лягав крейда і легко з неї стирався; написаний текст на дошці має бути чітко видно і не відсвічувати.

Ви також можете придбати нову, сучасну, якісну та багатофункціональну шкільну дошку, яка служитиме вам довгі роки!

Перейти к верхней панели