Як самостійно розкреслити дошку?

Як самостійно розкреслити дошку?

Вам потрібно самостійно розкреслити шкільну крейдову дошку (наприклад, у клітинку, лінію, косу)? Це можливо і зовсім не складно! Пропонуємо вам кілька варіантів.

Основні правила самостійного розкреслювання:

1. Для зручності шкільну дошку треба зняти зі стіни та розмістити в горизонтальному положенні.

2. Поверхня шкільної дошки повинна бути чистою та сухою. Тоді лінії лягатимуть на неї м’яко та рівно.

3. Підберіть лінійку, довжина якої максимально співпадає з довжиною поверхні дошки. Це допоможе уникнути стиків і різних нерівностей.

4. Заздалегідь зробіть на дошці відповідну розмітку для розкреслювання.

Стандартними розмірами розкреслювання є:

клітинка — 6х6см;

рівна лінія — 8см;

коса лінія — вузька 4,5 см, широка 7,5 см, нахил 22,5 град., крок 30см.

5. Розкреслювати шкільну дошку краще разом з помічником: один рівно тримає лінійку, другий чітко проводить лінії.

6. Намагайтеся робити лінію безперервно, не роблячі зупинок.

Засоби для розкреслювання шкільної дошки:

1. Масляний перманентний білий маркер (наприклад, Skiper Permanent Paint Marker та інші). Перед використанням добре потрясіть його в закритому стані. Зніміть ковпачок. При цьому маркер повинен знаходитися вертикально. Спробуйте на чернетці кілька разів натиснути на пишучий елемент до появи чорнила. Рекомендується нанести кілька пробних штрихів на якій-небудь поверхні, щоб отримати навички в правильному дозуванні фарби. Наносити розкреслювання потрібно рівномірно, одним рухом, злегка натискаючи. Після використання маркера щільно закрийте його ковпачком.

Розкреслювання масляним маркером виходить чітким. Його видно навіть з останньої парти. Воно тримається близько 6 місяців, після чого його можна оновити.

2. Канцелярський білий коректор-олівець (наприклад, Economix Correction Pen та інші). З ним необхідно виконати ті ж процедури, що і з масляним перманентним білим маркером (п.1). Лінії розкреслювання канцелярським коректором виходять більш тонкими, у порівнянні з масляним маркером. Таке розкреслювання також добре видно. Воно тримаються близько 4 місяців, після чого його можна оновити.

3. Спиртовий перманентний чорний маркер (наприклад, Centropen Permanent Marker та інші). З його допомогою розкреслювання робити не складно. Воно не потребує підготовчих дій, як з масляним маркером або канцелярським коректором. Зробіть розмітку, потім акуратно проведіть лінії. Розкреслювання спиртовим маркером не таке контрастне, як попередні два. Воно тримається близько 3 місяців, після чого його можна оновити.

Увага! Масляний маркер, канцелярський коректор та спиртовий маркер висихають миттєво. Якщо ви допустили якусь помилку в розкреслюванні, її можна виправити — за допомогою розчинника, маркера типу “whiteboard”, спирту та ін.

От і все! Тепер ви можете самостійно розкреслити шкільну дошку та полегшити процес навчання для школярів!

Нагадуємо, що тепер для кожної дошки можливе застосування технології лазерного розкреслювання. Обрати та замовити шкільну дошку з розкреслюванням можна тут.

Перейти к верхней панели